Kdo je to Videotechnik ?

bernat ludek 2012Přestože si to nerad připouští, již několik let úspěšně propaguje značku VIDEOTECHNIK po celé Evropě. Luděk Bernát je nejen majitelem domény VIDEOTECHNIK.CZ, ale především dobře známým představitelem této velmi specifické profese. 

Fotbalem žije od malička. Když v roce 1979 nastupoval do přípravky tehdejšího Baníku Příbram, určitě netušil, že dalších 35 let stráví tak blízko fotbalu, jak se to podaří jen málokomu. V žákovském a dorosteneckém věku byl hráčem v domovské Příbrami, kde se nakonec potkal i s lidmi z trenérského zázemí, se kterými našel společnou řeč. Znalost výpočetní techniky a digitálního záznamu mu přinesla šanci přímo se podílet na trenérské přípravě s tehdejším trenérem mládeže Josefem Csaplárem.

Dnes již má na svém video-kontě více než 500 ligových zápasů, stovky zápasů z Evropských pohárů a v reprezentační kolonce je již také číslo převyšující 100 utkání. Za dobu svého působení se jako VIDEOTECHNIK zapsal do více než 10 soupisek jako platný člen realizačního týmu, a jak sám s úsměvem dodává, byl i u mistrovských titulů Liberce a Plzně, které přepsaly českou fotbalovou historii.

Jestli vás zajímá jak může VIDEOTECHNIK přispět k dobrým výsledkům mužstva, určitě si přečtěte články v sekci "Vyhrávejte s VIDEOTECHNIKEM".

Co si o nás můžete přečíst?

LudekBernat-ct4I přes to, že se o realizačních týmech dočtete jen velmi málo, protože se hlavní dění vždy točí kolem hráčů, přeci jen se pár zmínek o VIDEOTECHNIKOVI našlo.

V začátcích bylo pořizování záznamů spíše výjimkou, ale s postupem času se zmínky o video-přípravě přeci jen objevily. V soukromém archivu máme uloženy zajímavé trofeje z významných utkání, ale ty se na stránkách nedají zprostředkovat. Proto zde uvádíme pouze zprávy z českého internetu. 

 

První zmínka je z roku 2003, kdy jsme začínali v pražské Slávii: "... z Liberce do Prahy přichází také počítačový expert ..."

V dalším roce se vynořila připomínka úspěšného působení v Liberci: "... Csaplár a spol se po roce vrací do liberce ..."

Na ME v Polsku jsme se dokonce dostali i do České televize: "... rozhovor s Luďkem Bernátem ..."

A něco o videu na Mistrovství Evropy ve Francii: "... Vrbova tajná zbraň? Hráče drtí u videa ..."